DEĞİŞEN
MEDİKAL ANLAYIŞI
  • Standart ürün dışında müşteriye özel isteklerine cevap verebilecek değişiklikleri gerçekleştirebilecek esnek, digital ve yalın üretim süreçlerine sahibiz.


    Baymed Sağlık Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. medikal ürünler tasarlamak ve üretmek için 2016 yılında Kilis-Türkiye’ de kurulmuştur. Özellikle ameliyat proseslerinde ve daha pek çok alanda kullanılan tek kullanımlık geniş bir ürün yelpazesi tasarlamaya ve üretmeye odaklanmıştır. En büyük hammadde girdilerinden olan nonwoven üretimini de Holding bünyesinde gerçekleştirebilen entegre bir tesise sahip olan Baymed, bu özelliği ve sunduğu ürün gamıyla ender markalardan biridir.

HGB

GÜVENİLİR BİR HAYAT İÇİN.

Müşterilerin özel gereksinimlerine dayanarak oluşturulan müşteriye özel ürünleri müşterisi ile birlikte tasarlaması ve sunması; Ar-Ge ve inovatif çalışmalar ile müşterileri için yeni ürünler ortaya koyması; üretim yelpazesinde olmayan fakat müşterinin ihtiyacı olan diğer medikal ürünleri de tedarik zinciri organizasyonu ile sunabilmesi Baymed’i öne çıkaran en önemli farklardır.

Sağlığınız İçin Inovatif Çözümler

HGB HGB HGB